menu close menu

Nagrody i nominacje

Nagrody i nominacje

LP DATA WYDARZENIE OSOBY NAGRODA/NOMINACJA

1

1999-12-30 MIĘDZYNARODOWY KONKURS WOKALNY W RHEINSBERGU Alicja Węgorzewska PIERWSZA NAGRODA – PARTIA KATTE W OPERZE KRONPRINZ FRIEDRICH

2

2006-02-24 NOMINACJA DO UCZESTNICTWA W HONOROWEJ RADZIE KULTURY Alicja Węgorzewska NOMINACJA PREZYDENTA FUNDACJI I PREZESA ODDZIAŁU POLSKIEGO FUNDACJI DO UCZESTNICTWA W PRESTIŻOWYM SKŁADZIE HONOROWEJ RADY ODDZIAŁU POLSKIEGO FUNDACJI I WSPÓŁPRACY W ZAKRESIE MERYTORYCZNYM W HONOROWEJ RADZIE KULTURY

3

2001 ZŁOTA PŁYTA   ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA DO FILMU „WIEDŹMIN”

4

2011-02-18 OSOBOWOŚĆ I SUKCES ROKU   NOMINACJA I NAGRODA W KATEGORII „ARTYSTA PROMUJĄCY POLSKĘ ZA GRANICĄ”

5

2007 NOMINACJA DO NAGRODY POLSKIEJ ESTRADY POMETEUSZ NOMINOWANI: Beata Tyszkiewicz, Wojciech Mann, Justyna Steczkowska, Piotr Rubik, Marek Bałata, Lech janerka, Jerzy Grunwald, Adam Baumann, Paweł Małaszyński, Joanna Brodzik, Alicja Węgorzewska, Sidney Polak, Tomasz Stańko, Kazik Staszewski, Joanna Liszowska, Krzysztof Tyniec, Kabaret Koń Polski, Kabaret Moralnego Niepokoju, Renata przemyk, Katarzyna Groniec NAGRODA ZA OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE I TWÓRCZE

6

2011 NOMINACJA RÓŻE GALI   NOMINACJA W KATEGORIACH: DEBIUT (JUROR W BITWIE NA GŁOSY) I DEBIUT TEATRALNY (ZA MONODRAM „DIVA FOR RENT”)

7

2012 NOMINACJA DO TELEKAMERY NOMINOWANI: Kayah, Alicja Węgorzewska, Robert Kozyra, Janusz Józefowicz, Kora NOMINACJA ZA ROK 2011 W KATEGORII JUROR

8

2013 NOMINACJA DO TELEKAMERY NOMINOWANI: Alicja Węgorzewska, Krystyna Mazurówna, Robert Kozyra, Kora, Michel Moran NOMINACJA ZA ROK 2011 W KATEGORII JUROR

9

2013 NOMINACJA DO NAGRODY GWIAZD DOBROCZYNNOŚCI NOMINOWANI: Zespół VOLVER, Anna Cieślak, Ryszard Andrzejewski „PEJA”, Michał Piróg, Grażyna Wolszczak, Dorota Gardias, Agnieszka Cegielska, Zespół „Dziewczyny”, Katarzyna Cichopek, Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Magdalena Różdżka, Drużyna Krewniacy, Bartłomiej Topa, Szymon Majewski, Beata Tyszkiewicz, Alicja Węgorzewska, Olga Bończyk, Dariusz Michalczewski, Marcin Gortat, Andrzej Brandstatter, Marek Kamiński, Jan Nowicki NOMINACJA W KATEGORII „ZAANGAŻOWANIE W PROGRAM SPOŁECZNY”

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Pinterest
  • Add to favorites
  • Email