menu close menu

Fundacja StartSmart

Fundacja StartSmart

Ciclo winstrol primobolan 6 semanas
Fundacja „StartSmart” w swej działalności obejmuje kulturę, naukę, oświatę
i wychowanie. Krzewi wiedzę o sztuce, rozwoju i upowszechnia kulturę, współpracuje
z instytucjami i organizacjami krajowymi, a także zagranicznymi w zakresie edukacji artystyczneji oświatowej.

Sustanon ciclo completo
W celu wypromowania kultury polskiej za granicą oraz upowszechniania muzyki klasycznej, a także chcąc wesprzeć młode talenty, Fundacja wystąpiła na Węgrzech z projektem artystycznym „Chopin i jego muzyka- koncerty w ramach obchodu Roku Chopinowskiego na Węgrzech”, w tym występy Sinfonii Varsovii.

Trenbolone post cycle therapy
Fundacja „StartSmart” jest również producentem innowacyjnego projektu, jakim jest monodram operowy „Diva For Rent”. Przedstawienie niesie ze sobą misyjne przesłanie „opera dla wszystkich”. Pomysłodawcą i autorem tekstu jest Jerzy Snakowski, reżyserem spektaklu jest Jerzy Bończak, scenografię stworzył Rafał Olbiński, nad choreografią pracował Emil Wesołowski. W rolę tytułowej Divy brawurowo wcieliła się Alicja Węgorzewska. Spektakl miał swoją premierę w czerwcu 2011r. w Teatrze Polonia, gdzie został entuzjastycznie przyjęty przez krytyków jak i widzów. W listopadzie 2011 roku na zaproszenie Ambasady RP w Katarze, Kuwejcie oraz Abu Zabi, anglojęzyczna wersja spektaklu została zaprezentowana w Krajach Zatoki Perskiej na uroczystościach uświetniających polską prezydencję w UE oraz 93 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na koncert przybyli Ambasadorzy krajów Unii Europejskiej, przedstawiciele lokalnego biznesu, mediów, organizacji kulturalnych oraz Polonia.

Fundacja była współproducentem koncertu transmitowanego w TVP 2 „Bitwa tenorów na róże”w ramach 47 Festiwalu im. Jana Kiepury  w Krynicy – Zdrój. Była organizatorem i producentem wspieranego przez NCK Festiwalu Młodych i Wybitnych „Kiepuriada”.  KIEPURIADA – Festiwal Młodych i wybitnych był festiwalem bezpośrednio poprzedzających 47 Festiwal im. Jana Kiepury, odbył się w terminie 10 -17 sierpnia 2013 r. Fundacja StartSmart zorganizowała i poprowadziła siedmiodniowy festiwal z szerokim spektrum ofertowym: koncerty operetkowe, master classes dla śpiewaków operowych, prelekcje, kabarety, muzyka cygańska, piosenka aktorska, wystawy, spektakle muzyczne, kino plenerowe w Krynicy Zdrój. Fundacja była współproducentem I Bitwy Tenorów na Róże – koncertu transmitowanego przez TVP 2 bezpośrednio przez satelitę.

Jest współproducentem i licencjodawcą II Bitwy Tenorów na róże ( II Bitwa transmitowana bezpośrednio w TVP3 – 2015).

Zajmuje się  produkcją fonograficzną.

 

Fundacja prowadzi Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „ANIOŁOWO”.

 

Dorocznie organizuje pod patronatem Burmistrza Ursynowa obchody DNIA AUTYZMU NA URSYNOWIE, który oprócz wartości terapeutycznych wskazuje i uświadamia wartość muzyki jako środka terapeutycznego dla dzieci z orzeczeniem autyzmu ( 2 edycje – 2014, 2015)

 

2015 Fundacja zorganizowała 3 dniowy festiwal “Otwieramy drzwi do świata muzyki”, z szerokim udziałem mediów, w hali sportowej w Orzyszu, przy codziennym, bezpłatnym udziale ok 800 osób, którzy brali odział nie tylko w koncertach, ale także w edukacyjnych prelekcjach na temat opery, operetki, musicalu.

 

Fundacja wyprodukowała koncert z okazji Roku Kultury Węgierskiej – “W Krainie Barona Cygańskiego” , z okazji Święta Narodowego Węgier. Na koncert, który odbył się 11 marca 2016 roku w Sali Koncertowej Polskiego Radia tłumnie przybyli zaproszeni Goście: Przedstawiciele Rządu, Kultury i Biznesu, Ambasadorowie oraz sympatycy Narodu Węgierskiego. Współpracuje i wspiera liczne stowarzyszenia i inne fundacje.

 

Fundacja włącza się również w lokalne akcje kulturalno-oświatowe biorąc udział w projektach regionalnych i krajowych, m.in. w realizacji projektu plastycznego połączonego z plenerową wystawą prac pt.: „Rozwój przez sztukę”. Fundacja wzięła również udział w ekologicznym programie „Kubusiowi Przyjaciele Natury” i dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Fundacja zgłosiła również ofertę współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy jako parter instytucjonalny do realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE. Propozycja została pozytywnie rozpatrzona i zaopiniowana przez Dyrektora Biura Funduszy Europejskich na podstawie rekomendacji Zespołu opiniującego oferty współpracy.

Fundacja StartSmart realizuje statutowe założenia na wielu płaszczyznach, m.in. artystycznej, edukacyjnej i społecznej. Wspomniane projekty i działalność pedagogiczna zaowocowały wieloma sukcesami dostrzegalnymi nie tylko w osiągnięciach, ale także w akcjach, w które Fundacja była włączana. Społeczny wymiar Fundacji zauważalny jest także w mediach – współpraca prezes Fundacji StartSmart Alicji Węgorzewskiej-Whiskerd z Fundacją SYNAPSIS – wspieranie kampanii „Przyszłość dzieci z autyzmem zależy także od Ciebie”, udział w kampanii na rzecz walki z białaczką zorganizowaną przez Fundację DKMS, zajmującą się rejestracją potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku kostnego, publikacje w prasie, audycje radiowe i telewizyjne.

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Pinterest
  • Add to favorites
  • Email